Itinerari
Crístofor Colom i la vila de Tarroja (Història de la ruta)
Primera etapa: Tarroja-Cervera-Montfalcó Murallat
Segona etapa: Monfalcó Murallat-Calaf
Tercera etapa: Calaf-Vallmanya de Pinós
Quarta etapa: Vallmanya de Pinós-Cardona
Quinta etapa: Cardona-Castelladral
Sexta etapa: Castelladral-Gaià
Setena etapa: Gaià-Oristà
Vuitena etapa: Oristà-Santa Eulàlia de Riuprimer
Novena etapa: Santa Eulàlia de Riuprimer-Folgueroles
Desena etapa: Folgueroles-Sant Romà de Sau-pantà-
Onzena etapa: Sant Romà de Sau-pantà- - Osor
Dotzena etapa: Osor - Anglès
Tretzena etapa: Anglès - Girona
Catorzena etapa: Girona - Madremanya
Quinzena etapa: Madremanya - Pals
Setzena etapa: Pals - platges de Pals
Si us sembla bé, aquí podem posar els comentaris de les etapes de la ruta.
ResponEliminaDe moment la cosa apunta bé! La presentació va ser prometedora!!
ResponEliminaBona tarda,
ResponEliminaEs possible fer la ruta amb BTT?
De moment no. Més endavant.
ResponEliminaEstà molt bé que pengeu les fitxes de les etapes i que hi hagi el perfil altimètric. Gràcies.
ResponEliminaHola, la 4 ruta m'imagino que serà per ara la ruta més difícil que hem fet, no?
ResponEliminaVas fi si la 4 l has trobat dificil
ResponElimina